Dyrektor oddziału

Stawiamy na Doświadczenie

BONUS Nieruchomości to firma z 26-letnim doświadczeniem na rynku, która z pasją rozwija swoje struktury w całej Polsce. Posiadamy 11 oddziałów w 10 miastach, a nasz oddział w Białymstoku działa prężnie, zapewniając najwyższy standard obsługi i wsparcia.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Profesjonalizm na Pierwszym Miejscuzawsze stawiamy na najwyższy standard usług i profesjonalizm w każdym aspekcie naszej działalności.
  • Gotowy Know-How – zapewniamy kompleksowe wsparcie i mentoring, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności i osiągać kolejne sukcesy zawodowe.
  • Innowacyjność i Nowe Rozwiązania – jesteśmy pionierami wprowadzania nowych rozwiązań w branży nieruchomości. Dzięki temu masz szansę pracować z najnowszymi technologiami i trendami, które zmieniają rynek.

Dołącz do zespołu BONUS Nieruchomości i stań się częścią naszej historii sukcesu. Razem możemy osiągnąć więcej!

Dyrektor

Opis stanowiska

Jako Dyrektor Oddziału będziesz odpowiedzialny za zarządzanie zespołem, rozwijanie strategii sprzedażowej oraz dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta. Twoja rola będzie kluczowa w kształtowaniu wizerunku firmy i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań na lokalnym rynku.

Zobacz szczegóły

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Zespołem –nadzorowanie, motywowanie i wspieranie pracowników oddziału w realizacji celów.
  • Strategia Sprzedażowa – opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowej na lokalnym rynku.
  • Rozwój Biznesu – aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami.
  • Planowanie Budżetu – tworzenie i zarządzanie budżetem oddziału, kontrola kosztów i optymalizacja wydatków.
  • Mentoring i Szkolenia – prowadzenie szkoleń i programów rozwojowych dla zespołu, wspieranie w rozwoju zawodowym.
  • Budowanie Wizerunku Firmy – dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku lokalnym poprzez działania marketingowe i PR.
  • Zarządzanie Operacyjne – koordynacja codziennych operacji oddziału, zapewnienie płynności działań.
  • Raportowanie – regularne raportowanie wyników i postępów do centrali firmy oraz udział w spotkaniach strategicznych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w Branży – minimum 5 lat doświadczenia w branży nieruchomości
  • Umiejętności Zarządzania – doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz zdolność do motywowania i rozwijania pracowników.
  • Znajomość Rynku – doskonała znajomość lokalnego rynku nieruchomości oraz aktualnych trendów i regulacji prawnych.
  • Kompetencje Sprzedażowe – udokumentowane sukcesy w sprzedaży oraz umiejętność opracowywania i realizacji strategii sprzedażowych.
  • Komunikatywność – wysokie umiejętności interpersonalne, zdolność do budowania relacji z klientami i partnerami biznesowymi.
  • Orientacja na Wyniki – silna motywacja do osiągania wyników oraz zdolność do pracy pod presją czasu.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie – konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy oparty na wynikach.
  • Rozwój Zawodowy – możliwość udziału w szkoleniach, kursach i programach rozwojowych, które pomogą Ci w dalszym rozwoju kariery.
  • Wsparcie Marketingowe – profesjonalne wsparcie marketingowe, w tym dostęp do gotowych strategii marketingowych oraz narzędzi promocyjnych.
  • Pełne Know-How – dostęp do całego know-how firmy, w tym sprawdzonych metod działania i najlepszych praktyk w branży, oraz wsparcie działu finansowego w zarządzaniu budżetem i analizie finansowej.
  • Rodzinna Atmosfera – praca w przyjaznym i wspierającym zespole, gdzie panuje rodzinna atmosfera i szacunek do każdego pracownika.

Dołącz do naszego zespołu

26 lat doświadczenia

BONUS nieruchomości to nie logo tylko ludzie, dzięki którym nieustannie się rozwijamy. Przez 26 lat obecności na rynku zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam skutecznie działać i odnosić sukcesy.

Szkolenia online i offline

Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych specjalistów, dlatego nasze szkolenia odbywają się zarówno w trybie online, jak i offline. To umożliwia elastyczność w nauce i dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb każdego agenta.

Wsparcie

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym agentem, możesz liczyć na nasze wsparcie. Nasz zespół zawsze służy pomocą i radą, dbając o Twój rozwój zawodowy i osiąganie sukcesów.

Narzędzia pracy

Dostęp do najlepszych na rynku narzędzi pracy oraz pełnego know-how sieci. Wyposażamy naszych specjalistów w najnowsze technologie. Oferujemy aplikacje, które ułatwiają zarządzanie codziennymi zadaniami oraz dostęp do gotowych baz klientów, co pozwala na efektywniejsze i szybsze działania.

Czy agent nieruchomości
to dobry zawód?

Praca agenta nieruchomości to dobry zawód dla osób zdeterminowanych i zmotywowanych, pewnych siebie, skoncentrowanych na własnych celach, jak również przygotowanych na pracę w różnych porach i terminach.

Kompleksowe szkolenia
od podstaw

Nie musisz mieć doświadczenia, aby do nas dołączyć. Oferujemy szkolenia zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych agentów nieruchomości. Nasze programy szkoleniowe są dopasowane do różnych poziomów zaawansowania, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Bonus

Zainteresowany?!
Wyślij swoje CV
i umów się na rozmowę!

Kliknij APLIKUJ i daj sobie szansę na lepszą przyszłość z Bonus Nieruchomości. Dołącz do zespołu z 26-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Wypełnij krótką ankietę, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje oczekiwania i umiejętności. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować Ci najlepiej dopasowaną ścieżkę rozwoju. Dołącz do nas i zacznij budować swoją karierę już dziś!