Agent nieruchomości

gdańsk | lublin | olsztyn | poznań | rzeszów | szczecin | warszawa | zamość

Najlepsze Szkolenia. Wsparcie mentora.
26 lat na rynku.

Witaj w świecie nieruchomości, gdzie Twoje marzenia stają się rzeczywistością. Od ponad dwóch dekad, z pasją i profesjonalizmem, wprowadzamy nowych agentów w świat nieruchomości i pomagamy tym doświadczonym rozwijać swoje umiejętności.

Najlepsze szkolenia. Twój profesjonalizm to fundament sukcesu. Niezależnie od Twojego doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne, abyś stał się ekspertem w branży nieruchomości.

26 lat doświadczenia. Jesteśmy liderem na rynku, z 10 oddziałami w 9 miastach Polski. Nasza historia świadczy o naszej nieustannej pasji do nieruchomości i zaangażowaniu w sukces naszych agentów.

Agent

Opis stanowiska

Jeżeli interesujesz się rynkiem nieruchomości, jesteś otwarty na kontakt z klientem i lubisz wyzwania to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Zobacz szczegóły

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i zapewnienie im profesjonalnej obsługi
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb klientów
  • Doradztwo w zakresie nieruchomości
  • Budowanie długoterminowych, dobrych relacji z klientami
  • Wsparcie klienta w procesie transakcji
  • Współpraca z zespołem agentów nieruchomości
  • Współkształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

  • Motywacja i zaangażowanie w naukę nowego zawodu
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Konsekwencja w działaniu
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Co najmniej średnie wykształcenie

Co oferujemy:

  • Wysokie prowizje sprzedażowe
  • Kompleksowe wdrożenie od podstaw przygotowujące do pracy
  • Dostęp do najlepszych i najnowocześniejszych narzedzi w branży
  • Współpracę z jednym z największych biur nieruchomości w całej Polsce
  • Promocję i marketing – wsparcie w budowaniu marki agenta
  • Współpracę w zgranym zespole

Dołącz do naszego zespołu

26 lat doświadczenia

BONUS nieruchomości to nie logo tylko ludzie, dzięki którym nieustannie się rozwijamy. Przez 26 lat obecności na rynku zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam skutecznie działać i odnosić sukcesy.

Szkolenia online i offline

Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych specjalistów, dlatego nasze szkolenia odbywają się zarówno w trybie online, jak i offline. To umożliwia elastyczność w nauce i dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb każdego agenta.

Wsparcie

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym agentem, możesz liczyć na nasze wsparcie. Nasz zespół zawsze służy pomocą i radą, dbając o Twój rozwój zawodowy i osiąganie sukcesów.

Narzędzia pracy

Dostęp do najlepszych na rynku narzędzi pracy oraz pełnego know-how sieci. Wyposażamy naszych specjalistów w najnowsze technologie. Oferujemy aplikacje, które ułatwiają zarządzanie codziennymi zadaniami oraz dostęp do gotowych baz klientów, co pozwala na efektywniejsze i szybsze działania.

Czy agent nieruchomości
to dobry zawód?

Praca agenta nieruchomości to dobry zawód dla osób zdeterminowanych i zmotywowanych, pewnych siebie, skoncentrowanych na własnych celach, jak również przygotowanych na pracę w różnych porach i terminach.

Kompleksowe szkolenia
od podstaw

Nie musisz mieć doświadczenia, aby do nas dołączyć. Oferujemy szkolenia zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych agentów nieruchomości. Nasze programy szkoleniowe są dopasowane do różnych poziomów zaawansowania, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Bonus

Zainteresowany?!
Wyślij swoje CV
i umów się na rozmowę!

Kliknij APLIKUJ i daj sobie szansę na lepszą przyszłość z Bonus Nieruchomości. Dołącz do zespołu z 26-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Wypełnij krótką ankietę, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje oczekiwania i umiejętności. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować Ci najlepiej dopasowaną ścieżkę rozwoju. Dołącz do nas i zacznij budować swoją karierę już dziś!