Asystent biura

aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko

Wsparcie biura nieruchomości.

Praca dla studenta.

Poszukujemy energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Asystenta Biura w naszym biurze nieruchomości. Do głównych zadań będzie należało wsparcie administracyjne zespołu, zarządzanie dokumentacją oraz kontakt z klientami. Oferujemy przyjazną atmosferę pracy, możliwość rozwoju zawodowego i stabilne zatrudnienie. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dokładną i lubisz dynamiczne środowisko pracy, dołącz do nas i wspólnie twórzmy sukces naszej firmy!

Asystent

Opis stanowiska

Szukamy zorganizowanego Asystenta Biura do naszego oddziału, który będzie odpowiedzialny za wsparcie administracyjne zespołu oraz zarządzanie dokumentacją.

Zobacz szczegóły

Zakres obowiązków:

Zarządzanie korespondencją – odbieranie i wysyłanie e-maili oraz tradycyjnej poczty.

Obsługa klientów – przyjmowanie telefonów i udzielanie podstawowych informacji o usługach firmy.

Organizacja dokumentacji – prowadzenie ewidencji i archiwizacja dokumentów.

Wsparcie administracyjne zespołu – pomoc w przygotowywaniu prezentacji i raportów.

Koordynacja spotkań i kalendarza –  umawianie spotkań i dbanie o harmonogram przełożonych.

Zaopatrzenie biura – zamawianie materiałów biurowych i dbanie o porządek w biurze.

Nasze wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku – nie jest to wymagane, ale mile widziane.

Znajomość obsługi komputera – podstawowa umiejętność korzystania z pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Umiejętności organizacyjne – zdolność do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie i dbałość o szczegóły.

Komunikatywność i kultura osobista – wysoka umiejętność komunikacji z klientami i zespołem.

Samodzielność i inicjatywa – proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i wykonywania obowiązków.

Dyspozycyjność i punktualność – gotowość do pracy w ustalonych godzinach oraz niezawodność w wykonywaniu zadań.

Co oferujemy:

Stabilne zatrudnienie – umowę na pełen etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji.

Przyjazną atmosferę pracy – zgrany zespół i wsparcie kolegów na każdym etapie.

Nowoczesne narzędzia pracy – dostęp do najnowszych technologii i sprzętu biurowego.

Dołącz do naszego zespołu

26 lat doświadczenia

Bonus Nieruchomości to nie logo tylko ludzie, dzięki którym nieustannie się rozwijamy. Przez 26 lat obecności na rynku zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam skutecznie działać i odnosić sukcesy.

Szkolenia online i offline

Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych specjalistów, dlatego nasze szkolenia odbywają się zarówno w trybie online, jak i offline. To umożliwia elastyczność w nauce i dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb każdego.

Wsparcie

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym pracownikiem, możesz liczyć na nasze wsparcie. Nasz zespół zawsze służy pomocą i radą, dbając o Twój rozwój zawodowy i osiąganie sukcesów.

Narzędzia pracy

Dostęp do najlepszych na rynku narzędzi pracy oraz pełnego know-how sieci. Wyposażamy naszych specjalistów w najnowsze technologie. Oferujemy aplikacje, które ułatwiają zarządzanie codziennymi zadaniami oraz dostęp do gotowych baz klientów, co pozwala na efektywniejsze i szybsze działania.

Rozwój kariery

Nieustannie się rowijamy i otwieramy nowe oddziały w całej Polsce, dzięki czemu masz duże możliwości awansu.

Kompleksowe szkolenia
od podstaw

Nie musisz mieć doświadczenia, aby do nas dołączyć. Oferujemy szkolenia zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych pracowników. Nasze programy szkoleniowe są dopasowane do różnych poziomów zaawansowania, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Bonus

Zainteresowany?!
Wyślij swoje CV
i umów się na rozmowę!

Kliknij APLIKUJ i daj sobie szansę na lepszą przyszłość z Bonus Nieruchomości. Dołącz do zespołu z 26-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Wypełnij krótką ankietę, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje oczekiwania i umiejętności. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować Ci najlepiej dopasowaną ścieżkę rozwoju. Dołącz do nas i zacznij budować swoją karierę już dziś!