Asystent ds. kredytów hipotecznych

warszawa

Wsparcie działu kredytowego.

Praca dla studenta.

Jesteśmy liderem rynku, specjalizującym się w oferowaniu najbardziej korzystnych kredytów hipotecznych w Polsce. Dzięki naszej współpracy ze wszystkimi bankami w kraju, możemy zapewnić naszym klientom wyjątkowe warunki finansowe, które są trudne do osiągnięcia bezpośrednio w bankach. Oferujemy Ci kompleksowe wsparcie oraz pełne szkolenie wdrożeniowe.

Asystent

Opis stanowiska

Jeżeli interesujesz się rynkiem finansowym, jesteś otwarty na kontakt z klientem, a liczby są Twoim sprzymierzeńcem to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Zobacz szczegóły

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów i ofert kredytowych
  • Współpraca z klientami i bankami
  • Bieżące wsparcie działu kredytowego
  • Budowanie długotrwałych i dobrych relacji z klientami
  • Współpraca z agentami nieruchomości
  • Współkształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

  • obsługa urządzeń biurowych
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane
  • rzetelność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Co oferujemy:

  • współpracę z jednym z największych biur nieruchomości w Polsce
  • stabilne wynagrodzenie
  • możliwość awansu na stanowisko eksperta kredytowego
  • współpracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży kredytowej

Dołącz do naszego zespołu

26 lat doświadczenia

Bonus Nieruchomości to nie logo tylko ludzie, dzięki którym nieustannie się rozwijamy. Przez 26 lat obecności na rynku zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam skutecznie działać i odnosić sukcesy.

Szkolenia online i offline

Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych specjalistów, dlatego nasze szkolenia odbywają się zarówno w trybie online, jak i offline. To umożliwia elastyczność w nauce i dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb każdego.

Wsparcie

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym asystentem, możesz liczyć na nasze wsparcie. Nasz zespół zawsze służy pomocą i radą, dbając o Twój rozwój zawodowy i osiąganie sukcesów.

Narzędzia pracy

Dostęp do najlepszych na rynku narzędzi pracy oraz pełnego know-how sieci. Wyposażamy naszych specjalistów w najnowsze technologie. Oferujemy aplikacje, które ułatwiają zarządzanie codziennymi zadaniami oraz dostęp do gotowych baz klientów, co pozwala na efektywniejsze i szybsze działania.

Rozwój kariery

Nieustannie się rowijamy i otwieramy nowe oddziały w całej Polsce, dzięki czemu masz duże możliwości awansu.

Kompleksowe szkolenia
od podstaw

Nie musisz mieć doświadczenia, aby do nas dołączyć. Oferujemy szkolenia zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych pracowników. Nasze programy szkoleniowe są dopasowane do różnych poziomów zaawansowania, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Bonus

Zainteresowany?!
Wyślij swoje CV
i umów się na rozmowę!

Kliknij APLIKUJ i daj sobie szansę na lepszą przyszłość z Bonus Nieruchomości. Dołącz do zespołu z 26-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Wypełnij krótką ankietę, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje oczekiwania i umiejętności. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować Ci najlepiej dopasowaną ścieżkę rozwoju. Dołącz do nas i zacznij budować swoją karierę już dziś!