Ekspert kredytowy

OLSZTYN | poznań | szczecin

Twoja Kariera w Finansach

Masz doświadczenie w branży finansów i szukasz dla siebie wyzwań? Dołącz do naszego zespołu najlepszych ekspertów kredytowych w Polsce!

Wysoki standard i profesjonalizm. Jesteśmy zespołem ekspertów z pasją do finansów. Jeśli masz talent do analizowania danych i komunikowania się z klientami, znalazłeś swoje miejsce.

Wysokie prowizje. U nas nie ma górnej granicy zarobków. Doceniamy Twoje zaangażowanie i  zapewniamy Ci niezbędne wsparcie, abyś mógł się rozwijać w tej dziedzinie.

Ekspert

Opis stanowiska

Jeżeli interesujesz się rynkiem finansowym, jesteś otwarty na kontakt z klientem, a liczby są Twoim sprzymierzeńcem to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Zobacz szczegóły

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów kredytowych i zapewnienie im profesjonalnej obsługi
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb klientów
  • Doradztwo w zakresie korzystania z produktów kredytowych
  • Budowanie długoterminowych, dobrych relacji z klientami
  • Wsparcie klienta w procesie transakcji
  • Współpraca z agentami nieruchomości
  • Współkształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych
  • Konsekwencja w działaniu
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Co najmniej średnie wykształcenie

Co oferujemy:

  • Wysokie stawki za uruchomione kredyty
  • Współpracę z jednym z największych biur nieruchomości w całej Polsce
  • Klientów przekazywanych przez blisko 100 skutecznych agentów nieruchomości
  • Bezpośredni kontakt z klientami biura już w momencie rozpoczęcia poszukiwań nieruchomości
  • Współpracę w zgranym zespole
  • Promocję i marketing – wsparcie w budowaniu marki skutecznego eksperta

Dołącz do naszego zespołu

26 lat doświadczenia

Bonus Nieruchomości to nie logo tylko ludzie, dzięki którym nieustannie się rozwijamy. Przez 26 lat obecności na rynku zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam skutecznie działać i odnosić sukcesy.

Szkolenia online i offline

Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych specjalistów, dlatego nasze szkolenia odbywają się zarówno w trybie online, jak i offline. To umożliwia elastyczność w nauce i dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb każdego eskperta kredytowego.

Wsparcie

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym ekspertem kredytowym, możesz liczyć na nasze wsparcie. Nasz zespół zawsze służy pomocą i radą, dbając o Twój rozwój zawodowy i osiąganie sukcesów.

Narzędzia pracy

Dostęp do najlepszych na rynku narzędzi pracy oraz pełnego know-how sieci. Wyposażamy naszych specjalistów w najnowsze technologie. Oferujemy aplikacje, które ułatwiają zarządzanie codziennymi zadaniami oraz dostęp do gotowych baz klientów, co pozwala na efektywniejsze i szybsze działania.

Czy ekspert kredytowy to praca dla Ciebie?

Praca eksperta kredytowego to dobry zawód dla osób zdeterminowanych i zmotywowanych, pewnych siebie, skoncentrowanych na własnych celach, jak również przygotowanych na pracę w różnych porach i terminach.

Kompleksowe szkolenia od podstaw

Oferujemy szkolenia zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych ekspertów kredytowych. Nasze programy szkoleniowe są dopasowane do różnych poziomów zaawansowania, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Bonus

Zainteresowany?!

Wyślij swoje CV

i umów się na rozmowę!

Kliknij APLIKUJ i daj sobie szansę na lepszą przyszłość z Bonus Nieruchomości. Dołącz do zespołu z 26-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Wypełnij krótką ankietę, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje oczekiwania i umiejętności. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować Ci najlepiej dopasowaną ścieżkę rozwoju. Dołącz do nas i zacznij budować swoją karierę już dziś!